FTR

FTR

Her şeyi yapabilen bu motosikletler güçlü ama çeviktir. Dik ve rahat bir sürüş pozisyona sahip olan bu motosikletler, rüzgarlı dağ yollarında dolaşmak, şehirde turlamak veya işe gidip gelmek için uygun, çevik bir kullanım sunar.

Çok Yönlülük

FTR model motosikletler, tam altınızda bulunan ayaklıklar ve bel yüksekliğindeki gidonları ilesize dengeli bir sürüş pozisyonu sunar; ihtiyacınız olduğunda agresif, gezinti sürüşleri içinse rahattır.

Performans

1203cc’lik sıvı soğutmalı güçlü V-twin motorlar ve hızlı tepki veren kullanım, size çevik ve heyecan verici bir deneyim sunmak için bir araya getirilmiştir.

Sade Tarz

FTR motosikletlerde kurtulmak isteyeceğiniz fazlalıklar bulunmaz. Her ayrıntı ve malzemenin tek bir hedefi vardır: mükemmel bir yolculuk.

Aileyle tanışın

FTR R Carbon

FTR R Carbon

Başlangıç Fiyatı ₺1 088 500,00
FTR Rally

FTR Rally

Başlangıç Fiyatı ₺988 900,00
FTR Sport

FTR Sport

Başlangıç Fiyatı ₺988 900,00
FTR

FTR

Başlangıç Fiyatı ₺899 500,00

TARZ VE PERFORMANSIN
KESİŞİMİ

American Flat Track Yarışları`nda kanıtlanmış DNA`sı ile ikonik FTR ailesi, daha da geliştirilmeye devam ediyor ve sokak performansını, ulaşılabilirliği ve kontrolü tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Bu eşsiz Amerikan V-Twin, bir sonraki hafta sonu kaçamağınız olmayı bekliyor.

DURURKEN BİLE AGRESİF VE HIZLI GÖRÜNÜŞ

FTR serisi, incelikle işlenmiş bir motora, sokağa göre ayarlanmış bir süspansiyona ve 17" lastik ve jantlara sahiptir; bu durum motosikletin daha kompakt ve daha yüksek manevra kabiliyetine sahip olmasını sağlarken birinci sınıf performans sunar.