Elite Motosikletler

Elite modeller, iyinin de iyisini talep eden ve farklılığını göstermek isteyen sürücüler için tasarlanmıştır. Özel tasarım boya, kaplamalar ve bileşenler birinci sınıf konfor sunan olanaklarla bir araya gelerek bu motosikleti gerçekten Elite kılıyor.

Indian Challenger Elite

Başlangıç Fiyatı₺ 2 528 900,00 
Charcoal Candy Black/Black Candy

TAMAMEN YENİ INDIAN CHALLENGER ELITE

Bu aracın üstün performansı heyecan verici bir sürüş için eşsiz güç ve yetenek sağlarken, özel tasarlanmış tarzı ile tüm dikkatleri üzerine çeker.

HER YERDE FARK EDİLİN

Indian Motorcycle Elite modelleri ilham verici özel tasarımları, Sınırlı Üretim boya şemaları, armaları, motor kaplamaları ve daha birçok üstün özellikleri ile tanınır.

KESİNLİKLE EN İYİ

Bu motosikletler baştan sona birinci sınıf konfor ve olanaklarla donatılmış halde gelir. Tüm Elite modeller mükemmel motosikletinizi oluşturmak için bir adım önde başlamanızı sağlamak amacıyla Select döşeme tahtaları, renkli ön camlar, birinci sınıf aydınlatma ve Powerband Audio ile donatılmıştır.

Ayrıcalık

Özel yapım motosikletler kurallara uymak için tasarlanmamıştır; onlar kendi yollarına gitmek isteyen çığır açıcı kişiler içindir. Böyle bir ruha sahip olanlar için dünya genelinde her modelden yalnızca 300 adet üretilmiştir.

SÜRÜŞ KONFORUNU ARTIRAN TEKNOLOJİ

İstediğiniz tüm teknoloji ve ses oynatıcı cihazlar standart olarak her modelde mevcuttur. Güçlü 400 watt'lık ses, 7 inç dokunmatik ekran, uyarlanabilir LED aydınlatma ve daha da fazlası.

Indian Roadmaster Elite

Başlangıç Fiyatı₺ 2 519 500,00 
Indian Motorcycle Red Candy over Black Candy

ÖZEL TASARIM ESİNTİSİ

Indian Motorcycle Red Candy, Dark Indian Motorcycle Red Candy ve Black Candy, geçmişten ve günümüz özel motorlardan esinlenen premium bir boya şeması sunar. Her biri el boyaması Şampiyonluk Altın çizgileriyle tamamlanmış ve endüstrinin en üst düzey özel boya atölyelerinden biri olan Gunslinger Custom Paint Colorado ve Custom Painted Vehicles Wisconsin'de tamamlanmıştır; her motosikletin tamamlanması 24 saatten fazla sürer.

TARİHE KÖK SALMIŞ

1904 yılında Indian Motorcycle, markanın ikonik Indian Motorcycle Red boya şemasını ilk kez tanıttı. Bugün, bu ikonik rengi bir övgü ile onurlandırmaktan heyecan duyuyoruz ve tamamen yeni bir Indian Motorcycle Red üç tonlu boya şeması ile özel bir Candy kaplamaya sahiptir. Bu yıl dönümü onuruna, orta konsol, 1904 Indian Camelback'in siluetiyle tamamlanmıştır - Indian Motorcycle'ın ikonik Indian Motorcycle Red boyayı tanıtan ilk modeli.

THUNDERSTROKE 116 İLE GÜÇLENDİRİLMİŞ

Ödüllü Thunderstroke 116 V-Twin, her viteste 171 Nm torka ve fazlasına sahiptir.

DAHA AYDINLIK, CESUR AYDINLATMA

Pathfinder Adaptive LED Far, gece bile geliştirilmiş görünürlük ve daha çarpıcı bir stil sunar.

ÖN SIRADA YER ALIN

2023 sonbaharında tanıtılan Indian Motorcycle PowerBand Audio ve Bass Boost, toplam 12 hoparlör aracılığıyla hissedilir şekilde daha yüksek ses sağlar, stok ses sistemleriyle karşılaştırıldığında daha fazla bas sunar.

UZAKTAN KİLİTLEME VE SAKLAMA

Tüm yük, geniş, hava koşullarına dayanıklı sele çantaları ve trunk içinde korunur. Sadece konsolda veya anahtarlıkta bir düğmeye basın ve yükünüz güvenli bir şekilde saklanır.

LÜKSÜN ZİRVESİ

Sürücü ve yolcu, ısıtmalı ve soğutmalı bir koltukla premium tarza sahiptir. Tercihlerinizi koltuk kontrolleri veya bilgi-eğlence ekranınızdan ayarlayın. Yolcular için uzun tur gezileri için ideal olan yolcu kol dayamaları, premium konfor sağlar.