Flat Truck Efsanesi'nin Yeniden Dönüşü

Nesiller boyunca, Indian Motorcycle® motosiklet yarışları dünyasına hükmetti. Ve şimdi Flat Track yarışlarına zafer ile dönüşümüzü yapıyoruz. Devrim niteliğinde amaca yönelik bir yarış bisikleti ve dünyanın en iyi üç yarışçısının yer aldığı yeni Indian Motorcycle® Wrecking Crew™ ile Indian Motorcycle® geri döndü ve her zamankinden daha iyi.

Motosiklet

Nesiller boyunca, Indian Motorcycle® motosiklet yarışları dünyasına hükmetti ve bunu yapmaya devam ediyor. FTR750, dünyanın en iyi yarışçılarını taşıyan kanıtlanmış bir güç odaklı motorsiklettir. Indian Scout FTR750, Flat Track yarışlarında devrim yaratmak için özel olarak üretildi. 750cc motor, V-Twin teknolojisinin sınırlarını zorluyor ve kusursuz sac tasarım felsefemiz gücün boşa harcanmamasını sağlıyor, performansı arttırıyor.

The purpose built Indian Scout FTR750 revolutionized Flat Track racing. We combined form and function to push the boundaries of speed, maximize efficiency, and redefine control.

ftr750-diagram
INDIAN WRECKING CREW

Nesiller boyunca, Indian Motorcycle® yarış ve galibiyetle el ele gitti. Arka arkaya şampiyonluk kazanma yollarına devam etmek isteyen yeni Indian Motorcycle® Wrecking Crew ile tanışın.

Dört kez AMA Pro Flat Track Grand National şampiyonluk ünvanını aldı

Teknik Danışman ve Sürücü Koçu

Indian Motorcycle - Flat Track Race The Crew Image

King Of The Baggers

Indian Challenger, 2022 için King of the Baggers'a geri döndü. Geçmiş şampiyon Tyler O'hara liderliğindeki ekip, tacı yeniden ele geçirmeye ve Indian Motorcycle`ın yarış hakimiyetini sürdürmeye çalışacak.

YARIŞ TARİHİ

KAZANANLARIN MİRASI

Indian Motorcyle® Flat Track yarışlarında önemli bir geçmişe sahiptir. 1940'ların ve 50'lerin orijinal Indian Motorcycle® Wrecking Ekibi — Ernie Beckman, Bill Tuman ve Bobby Hill — bu sporun simgeleridir.Indian Motorcyle® ve Harley-Davidson® arasındaki ünlü rekabet, efsanelerin yaşandığı bir rekabettir.

Yıllarca Flat Track yarış sporunu tanımlayan ateşi yeniden alevlendirmek için geri döndük. Devrim niteliğinde yeni bir motosiklet ve yenilenen Indian Motorcycle® Wrecking Ekibi ile dünyanın en iyi üreticilerine meydan okumak ve Flat Track yarış dünyasının zirvesindeki yerimizi geri almak için buradayız.

Indian Motorcycle - Flat Track Race The Crew Image