Cruiser

Cruiser

Bunlar keyifli sürüşler için tasarlandı. Rahat bir sürüş pozisyonuna, hataları affeden bir direksiyona, kolay kontrol sağlayan alçak ağırlık merkezine sahip bu araçlar hem şık, hem de eğlenceli.

Klasik Tarz

Bunlar gözlerinizi kapattığınız zaman gördüğünüz motosikletlerden: mükemmel orantılar ve birinci kalite malzemeler.

Kolay Sürüşler için

Pürüzsüz güç, hafif bir şasi ve alçak sele ile birleşerek bu motosikletleri daha minyon yapılı, hatta acemi sürücüler için bile erişilebilir hale getirir.

Benzersiz Bir Eğlence

Cruiser motosikletler minimal alana sığdırılmış güçlü motorlarıyla bilinir. Bunlar acemi sürücüler için harika bir seçenektir, öte yandan olgunlaşmış profesyoneller için de hala heyecan vericidir.

Kişisel Bir Dokunuş

Bir Cruiser, egzoz, koltuklar, eşya saklama yerleri ve aynalar gibi kullanışlı ve şık aksesuar sayesinde, tam istediğiniz motosiklet olacak şekilde kişiselleştirilebilir.

Aileyle tanışın

Chief Dark Horse

Chief Dark Horse

Başlangıç Fiyatı ₺1 150 900,00
Sport Chief

Sport Chief

Başlangıç Fiyatı ₺1 273 500,00
Super Chief Limited

Super Chief Limited

Başlangıç Fiyatı ₺1 408 900,00

GÜRÜLTÜDEN KAÇIŞ

Indian Motorcycle, ikonik Amerikan Cruiser`ını yeniden tanımlıyor. Eski ve yeninin mükemmel karışımı - modern teknoloji, performans ve sıfır taviz ile tamamlanan zamansız bir tasarım.

SANAT , AMERİKAN ÇİZGİLERİ İLE BULUŞTU

Özgün tasarım ile Cruiser işçiliği Amerika'nın geçmişine selam duruyor. Bir bakışta Indian Motorcycle klasiği haline gelen detayları görebilirsiniz.