Bagger

Bagger

Şehir içinde turlamak veya uzun yolculuklara çıkmak için modern teknoloji ve olanaklarla donatılmış bu konforlu motosikletler, şehir dışı yollarda kullanıma hazır.

Gücün Hası

Bagger’lar, hava soğutmalı veya sıvı soğutmalı olabilen yüksek hacimli motorlarıyla kilometrelerin efendisidir.

Kişisel Bir Dokunuş

Çok çeşitli tarz seçeneğine sahip olan Bagger’lar, Sürücülerin Indian mirasından ilham alan bir tasarımdan karartılmış modern bir şahesere kadar her şeyi kendi zevklerine uyacak şekilde seçebilmelerine izin verir.

Kişisel Eşyanız için Alan

Yan çantalar, sürüş giysileriniz, bagajınız veya yola çıkmak için ihtiyacınız olan her şey için size bol miktarda saklama alanı sunar.

Rüzgardan Korunun

Şasiye ve çatala monte edilmiş kaporta ve ön camlardan oluşan, dilediğiniz gibi kişiselleştirebileceğiniz seçeneklerle Bagger'lar rüzgar tarafından savrulmanızı ve üşümenizi engeller.

Aileyle tanışın

ZORUNLULUKTAN DOĞDU, MİRASA DÖNÜŞTÜ

20. Yüzyılın başlarındaki askeri zorunluluktan doğan Bagger motosikletleri, çağları aşarak yolun simgesi haline geldi. İlk Bagger`dan bu yana Indian Motorcycle, Bagger sınıfını tanımlayan tarz ve malzeme kombinasyonunu belirledi. Bu yıl da öncekilerden farklı değil.

ESTETİK, İŞLEVSELLİK İLE BULUŞUYOR

Genellikle sert çantalar ve bir ön cam veya kaporta ile donatılmış olan Bagger modeli, çok yönlülüğü ile bilinen bir motorsiklet ailesidir. Kendi amacınıza göre kişiselleştirmesi kolay olan Bagger, yoldaki engelleri kaldıracak şekilde tasarlanmıştır.