GÜÇ, YENİLİK VE KALİTE ODAKLILIK

Polaris®, yıllık satışları 3 milyar doların üzerinde olan, finansal olarak istikrarlı ve hızla büyüyen bir Amerikan şirketidir. 130'dan fazla ülkede Polaris® bayilerinin, distribütörlerinin ve sürücülerinin güvendiği bir şirket ve sektörün küresel lideriyiz.


Polaris®'te inovasyon bizim motivasyonumuzdur. En gelişmiş teknolojiyi ve son teknoloji üretim süreçlerini kullanarak birinci sınıf araçlar üretiyoruz. Ve dünya çapında 350'den fazla ürün patenti kazandık. Polaris®, Indıan Motorcycle® dahil olmak üzere kar motosikletleri, arazi araçları (ATV ve UTV) ve motosikletler üretir.


Polaris®, ABD silahlı kuvvetlerinin gururlu tedarikçisidir ve ABD ordusuna dünya çapında askeri operasyonlarda kullanılmak üzere özel donanımlı arazi araçları sağlamaktadır. Indıan Motorcycle®, ABD ve müttefik kuvvetler tarafından kullanılan motosikletlerin %60'ını temin ettiği I. Dünya Savaşı'ndan bu yana efsanevi bir askeri tedarikçi olarak zengin bir geçmişe sahiptir. Indıan Motorcycle® ise 2. Dünya Savaşında, çoğu sepetlerle donatılmış, ABD kuvvetlerinin ve müttefiklerinin başarısı için kritik öneme sahip yenilikçi yeni modeller üretti.